Naše Technika

BUGGY 4X4:

Na rok 2019 jsme si pro vás připravili 2 novinky, první z nich je profesionální závodní speciál Buggy 4x4 která se pravidelně zúčastňovala závodů Mistrovství Evropy.

Buggyna pochází z dílen Perfect sport racing která se zabývá stavbou závodních speciálů a má dlouholetou tradici. Splňte si svůj jezdecký sen a staňte se na chvíli závodníkem, usednete do profesionální závodní buginy a užijte si 1 – 5 kol na profesionální závodní trati kde se konají závody MMČR a ME.

Parametry:

Značka: Buggy 4x4
Váha: 500 Kg
Motor: Suzuki GSX-R 1000
Výkon: 180 Ps
Pohon: 4x4
Převodovka: 6 stupňová sekvenční
 

2 SEDADLOVÁ BUGGY 4X4:

Druhou novinkou pro tento rok je 2 sedadlová Buggy, postavená speciálně pro účely spolujízdy. Tato závodní buggyna také pochází z dílen Perfect sport racing, základem pro její stavbu byla buggyna z nejsilnější kategorie Super Buggy účastnící se závodů Mistrovství Evropy.

Chtěli by jste si vyzkoušet neuvěřitelné zrychlení a brutální rychlost této buggyny a nemáte dostatek zkušeností a odvahy? Nevadí, usedněte do naší dvousedadlové buggyny a nechte se svézt od profesionálního závodníka s mnoholetými zkušenostmi a to jak ze závodů Mistrovství České republiky, tak především Mistrovství Evropy.
 

Parametry:

Značka: 2 sedadlová Buggy
Váha:
750 Kg
Motor:
Ford 2.0 Turbo
Výkon:
550 Ps
Pohon:
4x4
Převodovka:
5 stupňová sekvenční 

 

Mitsubishi Lancer EVO VII:

Tento závodní speciál pochází z dílen slavného závodníka Romana Kresty, od kterého jsme tento vůz zakoupili na začátku roku 2017. Jedná se o plnohodnotný závodní rallyový vůz který je postaven z těch nejkvalitnějších závodních komponentů.
Vozidlo je vybaveno bezpečnostním ochranným rámem, sportovními sedačkami a šestibodovými pásy díky tomu jste naprosto v bezpečí a nemusíte se bát o své zdraví.

Parametry: 


Značka: Mitsubishi
Model:
Lancer EVO
Váha:
1200 Kg
Motor:
2.0 Turbo
Výkon:
380 Ps / 550 Nm
Pohon:
4x4
Převodovka:
5 stupňová bezsinchroní
Spojka:
Keramická spojka ACT
Podvozek:
Protlum Racing
Brdy:
AP Racing

Další obrázková galerie: