O nás

Nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů a zážitkové jízdy pro jednotlivce.


Vyzkoušejte si horké sedadlo spolujezdce v závodím speciálu Mitsubishi Lancer Evo vedle několikanásobného Mistra ČR a Zóny střední Evropy Miroslava Neumanna. Zajímalo vás někdy, jaké to je sedět v kabině profesionálního závodníka? Chtěli byste ten adrenalin zažít na vlastní kůži? Milujete záběry z pilotovy kabiny a láká vás představa, že by se kamera najednou svezla na vaši tvář?
 

Splňte si sen a užijte si jízdu v Mitsubishi. 

Vozit Vás bude:


Miroslav Neumann

je zkušený závodník který závodí již mnoho let během kterých dosáhnul mnoha skvělých výsledků. Mezi hlavní úspěchy patří zisk 3 titulů Mezinárodního Mistra české republiky v Autocrosse a to v roce 2010 – 2012. V roce 2012 se také stal Mezinárodním Mistrem Slovenska, Rakouska a především Mistrem Zóny střední Evropy.

Po tomto velmi úspěšném roce přišel přechod do Mistrovství Evropy, kde již v druhé sezóně v roce 2014 dosáhl na 3. Místo v celkovém pořadí Mistrovství Evropy a tím si vysloužil nominaci do Českého Národního Teamu. V posledních dvou letech se však Miroslav Neumann zaměřil na přestup do nové disciplíny a tou je Rallycross, který se stává jedním z nejpopulárnějších motoristických disciplín na světě.

Svezení s tímto pilotem je zárukou nezapomenutelného zážitku v prostředí profesionálního teamu.
 


Ukázka ze závodů Miroslava Neumanna